Brăţară Light Peach

Brăţară cu 4 tipuri de cristale Swarovski pe culoarea Light Peach. Ea va fi purtată de o mireasă împreună cu o pereche de cercei Josephine cu piatră ovală Light Peach şi o floare Josephine cu voaletă din tulle.

Cele 3 rânduri de cristale sunt unite prin două barete cu cristale Swarovski micuţe albe:

bratara-josephine-3-randuri-cristale-swarovski-light-peach-barete_

190ron

vreau_comanda1

  1. 6 Responses to “Brăţară Light Peach”

  2. Cerceii cand ii vedem?Dar floarea?E f frumoasa bratara!Are o culoare f frumoasa… :)

    By alina on May 12, 2010

  3. mai am o idee de bratara pe care o vreau…iti explic cand e gata comanda….de abia astept :D

    By miru on May 14, 2010

  4. bratara o am in fata chiar acum..si cerceii, si voaleta..dar pot spune ca in realitate arata de 1000000000 de ori mai bine..felicitari inca o data pentru lucrurile minunate pe care le realizati:)) revin cu poze dupa nunta

    By maria on May 15, 2010

  5. @ maria
    vrem si noi poze cu ele! :)

    By alina on May 15, 2010

  6. @alina: Din pacate nu am apucat sa fac poze si cerceilor si florii. Si mai exista multe multe alte piese care scapa nepozate fiindca trebuie trimise rapid si nu ajung cu ele la fotograf. Insa voi incerca sa fiu mai eficienta ;)

    @miru: Te astept miercuri ;) si eu am o propunere pentru tine, e legat de colectia noua “Les Fleurs de Josephine”

    @maria: Iti multumesc mult pentru cuvintele frumoase! Si de-abia astept poze de la nunta ta! :*

    By Josephine on May 17, 2010

  1. 1 Trackback(s)

  2. May 13, 2010: Tweets that mention Josephine » Blog Archive » Brăţară Light Peach -- Topsy.com

Post a Comment

© 2008 Josephine. Toate drepturile rezervate.